Jsme neziskovou organizací se sídlem na severu Španělska, konkrétně v autonomní oblasti Asturie. Věnujeme se zejména udržení českých a slovenských tradic (více informací o nás). Dále jsme aktivními členy bojující za zavedení elektronické nebo korespondenční volby (více informací). Sledujte nejaktuálnější dění ohledně petice (nejaktuálnější informace) a také skupinu na facebooku CHCEME VOLIT DISTANČNĚ.

Založení Klubu českého jazyka v Asturii

V rámci KRAJANSKÉHO SPOLKU ČECHŮ A SLOVÁKŮ V ASTURII se nám podařilo rozběhnout naprosto úžasný a ojedinělý projekt výuky češtiny pro děti všech věkových kategorií. V KLUBU ČESKÉHO JAZYKA budeme děti seznamovat s češtinou formou her, písniček, filmů a pohádek. Prozatím bude výuka probíhat každou druhou neděli ve městě Gijón. Navštivte naši galerii a prohlédněte si fotografie z hodin našeho klubu ZDE

 

Sledujte aktivity našeho klubu také na facebooku. Pro více informací o klubu navštivte následující SEKCI.

COVID-19: Vzhledem k přetrvávající nejisté epidemiologické situaci jsme se rozhodli, že před prázdninami (i během prázdnin) nebudeme pořádat žádnou oficiální spolkovou akci. Pevně doufáme, že po skončení prázdnin bude situace jasnější a budeme moci nějakou akci zorganizovat.

Adresa: Asturie, 33 206 Gijón, Španělsko

 Gijón | Češi a Slováci v Asturii | Principado de Asturias

© 2020  Krajanský spolek Čechů a Slováků v Asturii

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now